Godziny otwarcia

Pon – Pt 12:00 – 20:00

Sob 15:00 – 20:00

Nd 15:00 – 20:00

Telefon

Płatność kartą

Oceń nas na

Śledź nas na:

Znakowanie zwierząt – mikroczipy

Mikroczipy są najbardziej trwałą formą znakowania zwierząt. Pozwalają zapewnić pupilowi bezpieczeństwo, a właścicielowi – poczucie spokoju. Odpowiednio założony nadajnik ułatwia odnalezienie zwierzęcia w przypadku jego zagubienia. Niewielki mikroczip nie zagraża zdrowiu Państwa pupila i jest dla niego niewyczuwalny – urządzenie otacza hipoalergiczna osłonka, dobrze tolerowana przez organizm zwierzęcia.

znakowanie zwierząt

Znakowanie psów i kotów

W naszym gabinecie wykonujemy nieskomplikowany zabieg implantacji. Gwarantujemy różne rozmiary transponderów, dostosowane do wielkości pacjenta. Założenie mikroczipu odbywa się w sterylnej, komfortowej atmosferze. Mikroczip wszczepia się przy pomocy strzykawki i umieszcza pod skórą. Profesjonalnie zaimplantowany będzie służył przez całe życie zwierzęcia.

Po zabiegu możliwe jest wpisanie danych do rejestru zwierząt zaczipowanych i od tego momentu zwierzę zaczyna być objęte ochroną. Niepowtarzalny numer identyfikacyjny można dodać do wielu międzynarodowych baz, a pupil zyskuje unikalną tożsamość. W gabinecie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, dobrych jakościowo mikroczipów o odpowiednich certyfikatach.

Według obowiązujących norm oznakowanie zwierzęcia jest konieczne do wyrobienia pupilowi paszportu, bez którego nie można podróżować np. samolotem. Proponujemy także możliwość wykonania skutecznego odczytu, czyli wykrycia mikroczipu u znalezionego zwierzęcia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzania naszego gabinetu w Świebodzicach.

Zapraszamy również do skorzystania z innych usług.

Tel: +48 880 564 074

E-mail: gabinet@krevetki.pl

znakowanie psów
znakowanie kotów