Godziny otwarcia

Pon – Pt 12:00 – 20:00

Sob 15:00 – 20:00

Nd 15:00 – 20:00

Telefon

Płatność kartą

Oceń nas na

Śledź nas na:

Stomatologia weterynaryjna

Kompleksowa opieka stomatologiczna pupila

Zdrowy uśmiech każdego zwierzęcia nie tylko cieszy jego właściciela, ale także inne osoby mające z nim kontakt. Ponadto uzębienie zachowane w odpowiednim stanie pozytywnie wpływa na samopoczucie czworonoga. Niezwykle istotne jest utrzymanie odpowiedniej higieny oraz czystości jamy ustnej, ponieważ dzięki temu uda się zapobiec rozwojowi drobnoustrojów prowadzących do chorób jamy ustnej. Szczególnie ważna będzie odpowiednia dbałość o uzębienie i regularne przeglądy stomatologiczne w gabinecie weterynaryjnym. Pozwoli to uniknąć pupilowi traumatycznych sytuacji związanych z przeprowadzanymi zabiegami.

W naszym gabinecie zajmujemy się kompleksowym leczeniem oraz pielęgnacją zębów i dziąseł czworonogów w każdym wieku – od szczeniąt, po najstarszych pacjentów. Leczymy choroby dziąseł oraz wykonujemy ekstrakcję zębów mlecznych i stałych, stosując jednocześnie środki znieczulające, które uśmierzają ból podczas zabiegu.

Przeprowadzamy ponadto ultradźwiękowe usuwanie płytki i kamienia nazębnego zalęgającego na powierzchni zębów, który przyczynia się do powstawanie ubytków, stanów zapalnych i chorób przyzębia. Staramy się, aby wizyty czworonogów były u nas jak najmniej stresujące.

 

Zapraszamy!

Tel: +48 880 564 074

E-mail: gabinet@krevetki.pl

Prowadzimy poradnictwo w zakresie odpowiedniej pielęgnacji i oczyszczania zębów Państwa pupili. W naszym gabinecie pokazujemy, w jaki sposób prawidłowo szczotkować zęby oraz oczyszczać dziąsła. Posiadamy również specjalistyczne preparaty do higieny jamy ustnej zwierząt domowych.

stomatologia weterynaryjna